.

.

Инјектор За Гориво Со еден Инјектор Со високи Перформанси за 1997 Година - Мицубиши Монтеро Спортски Инјектор За Гориво-Делови За Изведба НА ТЛФ

Инјектор За Гориво Со еден Инјектор Со високи Перформанси за 1997 Година - Мицубиши Монтеро Спортски Инјектор За Гориво-Делови

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Состојба : Преработен Производ Атрибути : Категорија : Ники Основни Дел Бренд : Ники Проток : 36lbs Група ПРОЕКТ : Tlf Инјектор Тип : Високи Перформанси Работен Притисок : 3 Бар Дел Тип : Високи Перформанси Гориво ИНЈЕКТОР SKU : Tlf-hp-tlf-36-1 Тип На Возило : Автомобили И Камиони Одговара 97 - 99 Mitsubishi Монтеро Спорт : 36lbs Проток, Високи Перформанси Гориво Инјектор, Повторно Произведен Од Вистински Ники Јадра. Ако имате прашања ве молиме контактирајте Ги Деловите За Перформанси НА TLF Повторно Произведени во Соединетите Американски држави користејќи Вистински Јадра За Инјектирање Гориво Nikki, нашиот процес на повторно производство ги враќа и рециклира инјекторите за гориво од избрани рециклирачи и отпадоци. Инјекторите за Гориво со високи Перформанси Може да Бараат Подесување НА ЕКУ и Модификација на Системот за Гориво.4 L, Спортска Алатка, Исто Така, Одговара На Дел # : Сузуки : 15710 - 65doo yamaha : 68v-8a360-Oo-Oo GB инјектори : 842-12223, 842-12295 Nikki Авто Делови : cdh210, Cdh275 Mitsubishi : Md319791, Md319792 Tlf Перформанси Делови Tlf-36lbs-1 Високи Перформанси еден Инјектор Гориво инјектор За 1997-1999 Мицубиши Монтеро Спорт Гориво Инјектор(ЕС)-Tlf Перформанси Делови. Секој инјектор е поединечно спакуван со заштитниот лубрикант Прекрасно Мистериозно Масло и вклучува НОВИ Гумени Прстени Витон Нитрил. Извештај За Тест За Проток на Инјектор За Гориво вклучен со секоја нарачка. 100% Гаранција За Задоволство! Детали за производот : Стапка На Проток од 36 килограми, Инјектор за Гориво Со Високи Перформанси, Повторно Произведен од Вистински Јадра На Ники.1997-1999 Мицубиши Монтеро Спортски Инјектор За Гориво За Мицубиши Монтеро СПОРТ НАПРАВЕН СО ГОРДОСТ ВО ЕЛДОРАДО, ИЛИНОИС-ПРОИЗВЕДЕН во САД! Сите Инјектори За Гориво се обновени со оригинални јадра користејќи најквалитетни компоненти како што се титаниумски пружини, за да се обезбедат подобрувања во економичноста на горивото, емисиите и перформансите на моторот.4 L, Спортска Алатка, 1997 Mitsubishi Montero SPORT ES - 4 Cyl 2. Деловите За Перформанси НА TLF Инјекторите за Гориво Со Високи Перформанси се изменети за да овозможат прилагодени стапки на проток на гориво додека се одржува атомизација на честичките на горивото. Боите и/или количините На Деловите За Изведба НА TLF Инјекторите за Гориво може да бидат различни од прикажаните слики. Известување До Купувачите : Делови За Перформанси НА TLF Инјекторите за Гориво Со Високи Перформанси може да бараат Модификација На Системот за Гориво и/Или Програмирање На Модулот За Контрола На Моторот (ECM). Инјекторите за Гориво со високи Перформанси Може да Бараат Подесување НА ЕКУ и Модификација на Системот за Гориво.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата