.

.

Стерлинг Сребрена Зелена Цз Кабохон Јаболко Приврзок Накит

Стерлинг Сребрена Зелена Цз Кабохон Јаболко Приврзок Накит

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

  Ова е прекрасен нов сребрен зелен кубен цирконски кабохон приврзок од јаболко. Тоа е одличен подарок за себе или за саканата личност и прави совршен додаток на секоја колекција накит.   Метал - Стерлинг Сребро Потекло - Сад Заврши-Полиран Приближна должина-27 мм (1 1/16") Приближна ширина-16 мм (5/8") Приближна тежина-Метал-Стерлинг сребро. Потекло - Сад. Заврши-Полиран. Приближна должина-27 мм(1 1/16"). Приближна ширина - 16 мм (5/8"). Приближна тежина-.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата