.

.

Инктастична Детска Градежна Кранска Младинска Маица

Инктастична Детска Градежна Кранска Младинска Маица

Оценки на купувачот:

DEN 271.84
Од стоката
Во магацинот

Градежен Кран Младинска Маица шарени работен камион за деца. Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Inktastic Деца Градежен Кран Твин Краток Ракав Маица Унисекс Кели Грин М. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. возило камион работа шарени работник занимања мета деца дете дванаесет облека облека тинејџерски hws.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата