.

.

Лигите Приклучоци За Поправка На Гуми-1031-А

Лигите Приклучоци За Поправка На Гуми-1031-А

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Ова 1 пакување од 30 приклучоци за гуми работи одлично како полнење за нашиот комплет за грејачи и приклучоци. Кога ќе добиете пункција, не очајувајте! Само вметнете го грејачот во навредливата дупка неколку пати за да го исчистите, осигурувајќи дека приклучокот ќе се држи. Потоа, навојте дел од вклучениот материјал за приклучување низ окото на иглата. Заглавете ја иглата во дупката, извлечете ја и воила! Нема повеќе пункција. Нема повеќе болка во срцето. Вклучува 1 пакет од 30 приклучоци со црна низа. Работи како полнење за нашиот комплет за приклучоци за гуми и луксузен комплет за приклучоци за гуми. За гуми надвор од патот без цевки, вклучувајќи Атв, косилки и колички. Нашите приклучоци се без мирис!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата