.

.

Комплет За Поправка На Кабел За Брава На Задната Врата За Ф За Продолжена Кабина Од Серијата Форд Ф

Комплет За Поправка На Кабел За Брава На Задната Врата За Ф За Продолжена Кабина Од Серијата Форд Ф

Оценки на купувачот:

DEN 175.84
Од стоката
Во магацинот

Опис : 4 парчиња Комплет За Поправка На Кабел За Брава На Задната Врата За F150 F250 За Ford F Серија Продолжени Кабфеатури : 1.Четири (4) Вклучени Се Тешки Краеви За Поправка На Алуминиум.2.Трајно Поправете Ги Скршените Кабли На Вратата Во Еден Door.3.No Треба Да Ја Замени Скапи Кабли Врата.4.Најдобар Квалитет, Издржлив Автомобилски Одделение Материјал.спецификација : Состојба : Сосема Новозаменува Броеви На Делови : 1535а, 1540А, РЦ44К, 02ИТР1201АСЛ, 02итр1202асреферентни Броеви : 02ИТР1202ДСЛ, 8Ц2З-15264А00-Б, ХЛ-ДЦРК4-СИ-Ааабинтерханге Броеви : 149037, 149037-Аколор : силверматеријали : алуминиумска големина : ПРИКАЖИ КАКО СЛИКИКОМПАТИБИЛНИ ЗА : ОДГОВАРА ЗА ФОРД Ф-СЕРИЈА 1992-2009 : ф-150, ф-250 и Ф-350 И МНОГУ ДРУГИ ОДГОВАРА ЗА ФОРД КАМИОНИ ИЛИ КОМБИЊА ЗА ФОРД Е-СЕРИЈА 1992-2014 : Е-150, Е-250 И Е-350 Комплет За Поправка Е Исто Така Компатибилен Со Многу Пикап На Возила камиони, Товарни Комбиња, ПАТНИЧКИ КОМБИЊА, РАБОТНИ КОМБИЊА, КОМБИЊА ЗА КОНВЕРЗИЈА, КОМБИЊА ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ, КОМБИЊА ДОСТАПНИ ЗА ХЕНДИКЕП, вклучен е пакет со задни врати : 4 еез/КОМПЛЕТ КОМПЛЕТ ЗА ПОПРАВКА НА КАБЕЛ ЗА БРАВА НА ЗАДНАТА ВРАТА ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ПРОИЗВОД,СЕКОЈ ПРОЦЕС Е СТРОГО ИМПЛЕМЕНТИРАН ВО СОГЛАСНОСТ СО СТАНДАРДИТЕ НА ПРОЦЕСОТ. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не,ние веднаш ќе ви го решиме. FALYEE 4pcs Комплет За Поправка На Кабел За Брава на Задната Врата За F150 За Продолжена Кабина Од Серијата Ford F.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата