.

.

Бендови Компатибилни Со Apple Watch Band , Врвен Жито Кожен Ремен Компатибилен За Мажи Жени iWatch Серија 4, SE

Бендови Компатибилни Со Apple Watch Band , Врвен Жито Кожен Ремен Компатибилен За Мажи Жени iWatch Серија 4, SE

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Совршена Големина На Вклопување : Одговара на 5,32"-7,48" (135мм-190мм) зглоб, може да биде машки или женски. можете да користите иглички и прилепувања за попрецизно прилагодување на должината. Лесно е да ја пронајдете должината што најдобро ви одговара.Врвна Вистинска Кожа : ременот е изработен од кожа и изработка со врвен квалитет. Нелизгачки, издржлив, удобен, дише, без мирис, погоден за различни прилики.Безбеден Конектор : адаптерот се обработува преку специјален занает.длабочината на завртката и завртката се обновува.Адаптерите на двата краја прецизно и безбедно се заклучуваат во интерфејсот на часовникот. Лесен за инсталирање или отстранување, цврст и не е лесен за распаѓање.Помодерно : овој ремен се одликува со уникатно затворање што е едноставно и привлечно. Удобно чувство на допир на вашиот зглоб, изгледајте фантастично и давајќи убав професионален изглед во секоја пригода.Што добивате : вистинска кожна лента компатибилна со apple watch, iwatch серија 8&7&6&5&4&3&2&1, СЕ (Забелешка : часовникот не е вклучен) за НАС нуди различни бои и разновидни ремени за да му дадете на вашиот паметен часовник поперсонализиран изглед, што ќе ви овозможи да потрошите помалку време за избор на најсоодветен ремен. Нашите кожни ремени се изработени од висококвалитетна кожа, мека, издржлива, флексибилна, дише, удобна за носење, без мирис, без иритација на кожата. Бендови Компатибилни со Apple Watch Band 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm 49mm, Врвен Жито Кожен Ремен Компатибилен За Мажи Жени Iwatch Серија 8 7 6 5 4, SE (Црвена/Розеголд).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата