.

.

Анкор Лепило Наредени Топлина Смалуваат Цевки, Црвено

Анкор Лепило Наредени Топлина Смалуваат Цевки, Црвено

Оценки на купувачот:

DEN 682.40
Од стоката
Во магацинот

Изолира и штити врски од механичка злоупотреба, повлекување на жица и абразија. Поставата за лепило активирана со топлина обезбедува непропустлива заптивка на солена вода, масло, киселини и сончева светлина, како и обезбедува олеснување на видот. Највисок сооднос на смалување-се намалува на 1/3 оригинална големина. Се намалува на 257° F/125° C. Тип = Намалување На Топлина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата