.

.

Г-Дин Мјс Тргување IV-S17-HZ Вино Гроздобер Блок Знак Ѕид Декор

Г-Дин Мјс Тргување IV-S17-HZ Вино Гроздобер Блок Знак Ѕид Декор

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Ова декор парче дава уникатен допир на вашиот дом и го подобрува стилот на собата. Може да се користи на маса, наметка или обесени на ѕид. Покажете го вашиот стил и карактер со ова карактеристично акцентно парче. Спецификациипринт : Винедимензија : 8" х 8"х 2 " Тежина : 2 фунти-СКУ : МРЈТ6848 Г-дин Мјс Тргување IV-С17-ХЗ004 Вино Гроздобер Блок Знак Ѕид Декор.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата