.

.

Телефон Плус Телефон Случај, Компатибилен Со MagSafe, Симпатична Кадрава Бран Рамка Форма Shockproof Мека Магнетни Случај За Жени Девојки Телефон Покритие

Телефон Плус Телефон Случај, Компатибилен Со MagSafe, Симпатична Кадрава Бран Рамка Форма Shockproof Мека Магнетни Случај За

Оценки на купувачот:

DEN 430.08
Од стоката
Во магацинот

Поддржете безжично полнење Нема потреба да го отстранувате куќиштето кога ќе наполните безжично. [Кристален Дизајн лесен И отпорен на Гребење] Кристално Чист случај за i Phone 14 Pro Max, користејќи tpu СО висока дефиниција+компјутерски материјал, кој ефикасно се спротивставува на дамките и потта, не е лесно да се добие мрсна и жолта со текот на времето, совршено ја покажува оригиналната боја на вашиот телефон. Атрактивен дизајн на Кадрава Рамка, ќе додаде боја на вашиот телефон и ќе донесе визуелно уживање. Убаво на допир и неговите подигнати рабови ги одржуваат екранот и камерата подигнати за да спречат гребнатини на површината. Тој е компатибилен со повеќето додатоци За Магсафе, како што се компатибилни Со полначи За Магсафе и други Безжични Полначи Чи, монтирање на магнетен автомобил, магнетски држач, магнетски паричник и така натаму. [Симпатична Кадрава Бран Рамка Уникатен Дизајн] Погодно За држење И спречување на паѓање дизајн, се чувствува добро во вашата рака, убав дизајн за совршен зафат, но сепак заштитен. [Широко Компатибилен] само компатибилен СО i Phone 14 pro max (6,7 инчи) 2022 објавен. Секое купување со нас е поддржано од обезбедување на квалитет и 24/7 услуги на клиентите. Побрзо и побезбедно полнење отколку порано. Целосната заштита на објективот на фотоапаратот, обезбедува сигурна заштита за Секоја Леќа на вашиот фотоапарат и екран кога го рамните уредот. [Компатибилен Со Додатоци За Магсафе] кадрава бранова рамка со силен вграден магнетски прстен може да ја зајакне магнетната врска и нема лесно да падне. [Прецизни Исечоци И Дополнителна Заштита] Точните исечоци обезбедуваат лесен пристап до сите порти, копчиња, звучници и камера.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата