.

.

Постави Птица Отвратителен Ветерница, виножито боја шарени Отворено Градина Птица Репелер, СРЕБРО

Постави Птица Отвратителен Ветерница, виножито боја шарени Отворено Градина Птица Репелер, СРЕБРО

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Карактеристики : сосема нов и квалитетен.Оваа рефлектирачка ветерница за градината е идеален придружник за контрола на несаканите птици во градината, на терасата или на балконот.Одвраќањето на птиците се вклопува во речиси секоја градина благодарение на неговата компактна и незабележлива форма и сепак ги држи птиците подалеку.Пластичната ветерница има обложено тркало за ветер, што ги плаши птиците со светлосни рефлексии. Како резултат на тоа, растенијата, зеленчукот или дури и овошјето на дрвото остануваат недопрени додека не се соберат.Комплет од 4 украсни тркала за да ги одврати птиците спецификации : дијаметар На Ветерница : 24cmpole должина : 40cm Material : пластика боја : како што е прикажано тип : боја бар, виножито, жолта, сребрена, сина+црвена, жолта+сина, зелена+црвена роза, жолта+црвена роза, жолта+зелена, жолта+портокалова содржина на пакетот : 4€рефлектирачки pinwheel Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : Blueson BLUESON 4 Pcs/Постави Птица Отвратителен Ветерница, виножито боја шарени Отворено Градина Птица Репелер, 24 CM СРЕБРО. Рачката на ветерницата е изработена од сигурни и одлични материјали, со долг работен век и непроменет тип. Заштитете ги вашите овошни дрвја, мебел од тераса, покрив, паркинг, кревет од зеленчук, езерце за риби, балкон итн. Лесен за инсталирање и расклопување, погоден за лозја, овоштарници, градини, куќи итн. Користете еколошки, нетоксични материјали, не им штети на птиците, многу ефикасни за возење птици, гулаби, баракуда, видри, врапчиња и други птици за да заминат.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата