.

.

Олимписка Кралица Големина Скроена Капка Мулти Набраздено Цврсто Здолниште Со Кревет Со Прилагодлив Еластичен Ремен Микрофибер Ткаенина Бледнее И Прекривка На Р?

Олимписка Кралица Големина Скроена Капка Мулти Набраздено Цврсто Здолниште Со Кревет Со Прилагодлив Еластичен Ремен Микрофибер

Оценки на купувачот:

DEN 511.84
Од стоката
Во магацинот

Колекцијата На Ди Го нуди најдоброто здолниште на пазарот бидејќи е направено од најдобриот материјал. Ние уверуваме 100% микрофибер со врвен квалитет за вашето крајно искуство со удобност. ЛУКСУЗНА ТКАЕНИНА ОД МИКРОФИБЕР : - Ова Здолниште со повеќе Набраздени кревети со големина На Олимписка Кралица е направено од ткаенина од микрофибер нежно избришан и скроен изглед. Ткаенината е отпорна на прашина и дамки, без брчки и исклучително мека и мазна.Олимписки Кралица големина Кревет Здолниште Мерење : 66 "Х 80" Инчи со 10 инчен Пад Должина Никогаш НЕ КРЕВАЈТЕ ГО ДУШЕКОТ : - Душеците можат да бидат исклучително тешки и незгодни за подигнување. Нашиот револуционерен дизајн на здолниште во кревет го прави облекувањето и отстранувањето на здолништето во кревет парче торта. Нашиот уникатен дизајн може да се додаде во вашиот кревет за само неколку секунди.ПРИЛАГОДЕН ДИЗАЈН : - современите карактеристики на дизајнот и лесно се координираат со постојната постелнина. Ткаенината од микрофибер може да се пере во машина, отпорна на брчки, брза боја и претходно намалена.ОДГОВАРА НА ВАШИОТ КРЕВЕТ : - никогаш не кревајте го здолништето за кревет за душек е дизајнирано да одговара на сите стандардни кревети во соодветната големина и е компатибилно со голем број прилагодливи кревети.ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : - Направени од микрофибер ткаенина, едноставно машинско перење. Брзо се суши на суво ниско ниво. Отпорен на брчки и Избледување, потрајни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата