.

.

Кукс Прилагодено Заглавија Турбо Надолу Цевка И Y-Цевка Одговара 11-F-Одговара изберете: 2011 - ФОРД Ф150

Кукс Прилагодено Заглавија Турбо Надолу Цевка И Y-Цевка Одговара 11-F-Одговара изберете: 2011 - ФОРД Ф150

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Кукс Заглавија и Издувни гасови е лидер во Издувната Индустрија со Високи Перформанси повеќе од 50 години! Од 1962 година, Кукс се гордее што ги нуди најдобрите заглавија и комплетни издувни системи за вашите улични, расни и теренски апликации. Освоивме стотици првенства и поставивме безброј рекорди во нхра, ИХРА, НМЦА, НМРА, НАСКАР, НАСА, СКЦА и многу други тркачки организации. Сега со три генерации на семејно лидерство, ние сме горди да кажеме дека сите наши производи се рачно изработени овде во САД и ние сме горди што сеуште сме во независна сопственост и управувани. И не заборавајте, " Земете Кукин со КУКС!"Гаранцијаинсталацијаинсталацијаинсталацијагарантаовој Дел Одговара : Годинамакемоделсубмодел2011-2014форд-150ФХ22011-2014форд-150ФХ42011-2014форд-150к Ranch2011-2014 Ford F-150 Lariat2013-2014 Ford F-150 Limited2011-2014 Ford F-150 Platinum2011-2014 Ford F-150 XL2011-2014 Ford F-150xlt Турбо Надолу Цевка и Y-Цевка. 3". ЗЕЛЕНА Мачка. Вкл. Кукс Ултра Висок Перф. Зелени Мачки/Хардвер. Се Поврзува Директно Со Фабрички Издувни Гасови. Нерѓосувачки Челик.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата