.

.

Неговата Благодат Е Доволна Дами Кристијан Тркербек Тенк Топ-Топла Розова-xs

Неговата Благодат Е Доволна Дами Кристијан Тркербек Тенк Топ-Топла Розова-xs

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Проверете го нашиот најнов дизајн На кој пишува Неговата Благодат Е Доволна 2 Кор 12 : 9. Овој христијански, женски резервоар за тркачи сигурно ќе даде изјава и ќе им даде до знаење на другите во што верувате. Направено од мека и удобна 4 мл., 60% чешлан прстен памук 40% полиестер лесен дрес мешавина. Ткаенината е претходно перена за намалено намалување. Карактеристики врзување за самостојна ткаенина на вратот и отворите за раце, како и етикета за солзи. Машинско перење ладно внатре кон надвор. Падне сува ниска. Повеќе бои за избор. Достапно ВО големини XS-2 XL. Однесувајте се кон себе или дајте како подарок. Одлично за родендени, празници и специјални прилики. Ние носиме и постојано растечки избор на облека за да одговараат на потребите на целото семејство. Сите наши маици се испечатени во куќата од нашиот професионален производствен тим. Ова гарантира дека добивате уникатен, единствен дизајн. Нашите графички маици се отпечатени во САД со најсовремена опрема за да обезбедат живописни бои и трајна издржливост. Ние прилагодена облека за дизајн за сите прилики : родендени, празници, Божиќ, годишнини и многу повеќе. Нашата облека, капи и тамблери прават одличен подарок за вашата мајка, тато, баба, сопруга, сопруг, ќерка, син, пријатели и соработници! Постојано се развиваме и растеме за да останеме во тренд и да бидеме во чекор со големата побарувачка за уникатна облека. Целата наша облека и капи се печатени или извезени во куќата. Ова гарантира дека добивате единствен производ. Нашите кошули се направени од 6 мл., 100% памук однапред за совршено вклопување. Сивата пепел е 99% памук и 1% полиестер. Спорт Сивите и античките бои се направени од 90% памук и 10% полиестерска мешавина. ЗАБЕЛЕШКА : Материјалот или бојата може малку да се разликуваат.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата