.

.

Ankајк Чудак Завртка За Бафанг М Мотор Електричен Велосипед Болт

Ankајк Чудак Завртка За Бафанг М Мотор Електричен Велосипед Болт

Оценки на купувачот:

DEN 13919.84
Од стоката
Во магацинот

Опис : *100% сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Завртка За Чудак За Бафанг М500 М600 М420 М820 Моторни Електрични Завртки За Велосипед Спецификација : *Материјал : легура на Алуминиум*Боја : Црна (Како Што Покажуваат Сликите)*Тежина : Околу 20гр *Вкупна должина на завртката : 14,5 мм*Максимален дијаметар на навртката : 23,8 мм*Конец : м15х0, 75*ефективна должина на конецот : 12мм*податоци за напнатост : 0,7-1,5 Нм / 6-13ин Ибс / 7-15кгф.cm Package Вклучува : 2 x Ebike Чудак Завртка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата