.

.

Замрзната Сестра на девојчето Сенки Графичка Маичка Црна Голема

Замрзната Сестра на девојчето Сенки Графичка Маичка Црна Голема

Оценки на купувачот:

DEN 159.84
Од стоката
Во магацинот

Никогаш не го пуштајте, никогаш не дозволувајте Оваа Маица За Девојки На Дизни Замрзнати II goooo! Придружете се на сите ваши омилени ликови Како Елса, Ана, Олаф, Свен и Кристоф во авантурата на животот со забавен замрзнат дизајн 2! Уживајте во удобноста и модата во исто време со графичката Маица На оваа уникатна Девојка Од Замрзнати 2. Нацртајте ги вашите работи Со оваа стилска Маичка за нова Девојка која е совршена за секоја пригода! Со вашите омилени ликови Како Ана, Елса. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка, размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско, (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата