.

.

Јангстром, Кент Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музејски Уметнички Принт со Наслов-те гледам ДИПТИХ ВТОРИ

Јангстром, Кент Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музејски Уметнички Принт со Наслов-те гледам ДИПТИХ ВТОРИ

Оценки на купувачот:

DEN 766.08
Од стоката
Во магацинот

Кент Јангстром претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање, со наслов "те гледам ДИПТИХ II". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна црна украсена дрвена рамка со двојно подлога што совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Јангстром, Кент. Наслов : те гледам ДИПТИХ II. Врамена Големина : 15х15 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата