.

.

Лед Соларни Стринг Самовила Светла Градина Божиќ Декор

Лед Соларни Стринг Самовила Светла Градина Божиќ Декор

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

Спецификации : . . Светла боја : топло бело / разнобојно/бело. . Батерија : 600mah вградена батерија. . Соларен панел : 2В 170ма . . Режим : 8 режими . . Должина : 12 м. ЛЕР количина : 100 единици. . Полнење / работно време : 8 до 10 часа. Вкупно работно време повеќе од 10.000 часа. . Повод : Градина / Тревник, Ограда, Скалила / Патека / Двор / Задна Градина / Балкон. . Апликација : Божиќ / Свадба / Забава / Божиќ, Нова Година / Ноќта На Вештерките. . Соларни Отворено Цреша Цвет Жици Светла. Соларен погон, вграден сензор за светлина, наполнет во текот на денот и автоматски се вклучува ноќе. 8 Режими На Трепкање : Вклучувајќи комбинација, во бран, секвенцијален, сло-гло, бркање/блиц, бавно избледување, трепкање/блиц, статично, задоволување на различни потреби и ви носи разновидно визуелно уживање.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата