.

.

Кухас Тенк Блузи Мажи Ретро Писмо Печатени Круг Вратот Повик Пуловер Краток Ракав

Кухас Тенк Блузи Мажи Ретро Писмо Печатени Круг Вратот Повик Пуловер Краток Ракав

Оценки на купувачот:

DEN 335.84
Од стоката
Во магацинот

Кухас Тенк Блузи Мажи Ретро Писмо Печатени Круг Вратот Повик Пуловер Кратки Ракави Резервоарот Врвот 3Д Дигитални Печатени Машки Кошули Опис : . Пол : Мажи,Машки, Човек. Стил : Машки Кошули,Машки Резервоари,Врвови За Вежбање За Мажи, Тенкови За Мажи. Тип На Шема : Дигитално Печатено, Печатено, Еластично;. Должина : Должина На Колковите. Деколте : Вратот На Екипажот;Кружен Врат;Длабок V-Врат. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Fall. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Пакет : . 1 х Маица (Други Додатоци Не Се Вклучени) 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Стилски и мода ве прават попривлечни. 3. Хенли Кошули За Мажи,Машки Кошули, Машки Резервоари,, Машки Врвови,Врвови За Вежбање За Мажи, Летни Врвови за Мажи.Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. 4. Овие Машки кошули Во Печатен стил не се само едноставни и исто така совршен завршен допир за секој спортски или секојдневен изглед. Големината Во Азија, големината е мала.Ве молиме нарачајте ГОЛЕМИНА НАГОРЕ.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата