.

.

Мајкрософт Xbo Серија С Робот Бела Конзола И Безжичен Контролер Пакет Со Брзини Целосна Игра И Mytri Голема Брзина HDMI

Мајкрософт Xbo Серија С Робот Бела Конзола И Безжичен Контролер Пакет Со Брзини Целосна Игра И Mytri Голема Брзина HDMI

Оценки на купувачот:

DEN 613.28
Од стоката
Во магацинот

Мајкрософт Xbox Серија S Робот Бела Конзола и Безжичен Контролер Пакет Со Брзини 5 Целосна Игра И Mytrix Голема Брзина HDMI Добие Xbox Серија S Празник Пакет. Исто така пакет Со Брзини 5 Целосна Игра И Mytrix Со Голема Брзина HDMI Кабел. Xbox Серија S : Играјте на 1440 P 120 FPS со поддржаната содржина; Истражете ги богатите нови светови и уживајте во акцијата како никогаш досега со 4-те терафлопи на сурова графичка моќ на обработка. Играјте повеќе, почекајте помалку : Ја Чувствува Моќта На Игри во Компактната Големина на Телото. Запознајте го новиот Xbox Безжичен Контролер : Искусете го модернизираниот Xbox Безжичен Контролер, дизајниран за зголемена удобност за време на играта. Останете на целта со текстуриран стисок и беспрекорно снимајте и споделувајте содржина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата