.

.

Практични Воздушно Затегнати Едноделни Лимени Плочи Безбедни Капаци Од Тегла Мејсон

Практични Воздушно Затегнати Едноделни Лимени Плочи Безбедни Капаци Од Тегла Мејсон

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бинациус од пазарот На Џојбај.Опис. Оваа ставка е произведена со врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба. Издржат повторени употреби и перење, совршени за замрзнувачот и фрижидерот, како и за суво складирање. Капакот има добри перформанси на запечатување и е совршен избор за ладење, замрзнување или складирање и може да ја одржува зачуваната храна свежа. Карактеристики. - Материјал : Лимена Плоча. - Овие капаци се изработени од врвен материјал, капаците се безбедни и издржливи за употреба. - Нашите капаци од тегла содржат убав отпорен на истекување и херметички ефект, добар за запечатување на храната и спречување на истекување, одржување на храната во свежа и чиста состојба долго време. - Вклучува 16 парчиња едноделни капаци, доволна количина за секојдневна употреба. - Лесен е за употреба, издржлив, лесен за чистење, безбеден за миење садови. Може да ја одржува храната свежа. - Капаците од тегла мејсон може да се користат за стандардно складирање на тегла за уста, што може совршено да ја одржува храната свежа и да ви помогне подобро да ја чувате храната. Овие капаци се изработени од врвен материјал, капаците се безбедни и издржливи за употреба. |Нашите капаци од тегла содржат убав отпорен на истекување и херметички ефект, добар за запечатување на храната и спречување на истекување, одржување на храната во свежа и чиста состојба долго време. / Вклучува 16 парчиња едноделни капаци, доволна количина за секојдневна употреба. |Лесен е за употреба, издржлив, лесен за чистење, безбеден за миење садови. Може да ја одржува храната свежа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата