.

.

Женски Џемпер Дозвола Дами Тенок Фит Џемпер Со Долги Ракави Еднобоен Плетен Шуплив Врв Џемпер За Вратот На Екипажот Враќање Бела 4

Женски Џемпер Дозвола Дами Тенок Фит Џемпер Со Долги Ракави Еднобоен Плетен Шуплив Врв Џемпер За Вратот На Екипажот Враќање

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Дами Тенок Фит Џемпер Со Долги Ракави Еднобоен Плетен Шуплив Врв Џемпер За Вратот На Екипажот Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за носење на вашиот дали. Овој Долг ракав е многу удобен за носење за четири сезони Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето на оваа облека ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Многу кул за носење многу ново за изгледот.Сезона : Пролет Aut Зимски Пол : Женска Прилика : Секојдневна Должина На Ракавот : Долга Дебелина : Стандардниот Пакет вклучува : 1 Еез Жени За Да ги споредите големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 68см/26.77 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 43см/16.93". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 72см/28.35 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 44см/17.32". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 76см/29.92 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 45см/17.72". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 80см/31.50" Ракав : 63см/24.80 "Должина : 46см/18.11" ● Обезбедување : Нашата Продавница Поддршка За Да Обезбеди 90 Дена Нема Причина За Враќање и Размена На Услуги. ●Промоција€ : Џемпери За Жени Дозвола под 2 20. Од прилика : Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Избор Или За Носење, Овие Врвови Може Да се Совпаднат со Разновидна Облека и Чевли Насекаде . €Карактеристики : Тенка Еластична и Лесна, Висококвалитетна Ткаенина Ја Одржува Топла Мека На Допир и Удобна за Носење. ●Стилски џемпери за Дозвола За Жени плус Големина, дозвола за жени плус големина 5 долари, Женски Костими За Ноќта На Вештерките, Женска Есенска Мода 2023 година.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата