.

.

Постави Момче Дете Формална Бургундија Елек Лак Вратоврска Морнарица Каки Сива Капа Шорцеви С-4Т

Постави Момче Дете Формална Бургундија Елек Лак Вратоврска Морнарица Каки Сива Капа Шорцеви С-4Т

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

100% Сосема Нов Комплет Елеци Со Сатенска Машна Со 5 Парчиња, Вклучително И Капа, Вклучително и во оваа листа : Кошули Со Кратка Боја Сатенски Елеци Со Цврста Боја Сатенска Машна Карактеристики : 7 Колекција На Бои белата кошула е изработена од 35% памук, 65% полиестерска ткаенина.100% сатенски елек. Сатенски Покриени Копчиња за Затворање. Сатенската Ткаенина се користи и на задниот дел од елекот.Вклучени се и сатенски елек во боја и машна.Ние исто така нудиме друга боја за истиот стил.Црн Нектиехаки Вратоврска Врат Црн Лак Вратоврска Црна гингамхаки Гингамблак Лак Тиехаки Лак Тигреј Лак тиур продавница, исто така, ја нуди следната висококвалитетна колекција додатоци за сатенски костум со цврста боја. Овој комплет додатоци за костуми во уникатна боја ќе обезбеди децата да изгледаат извонредно меѓу другите за секоја пригода.Бои : Зелен Чај, Морнарица, Сенф, Шампањ, Корали, Кафеава, Слонова Коска, Модар Патлиџан, Темно Сива, Златна, Жолта, Црвена, Црна, Бела, Сребрена, Кралска Сина, Виолетова, Јоргована, Тиркизна, Фуксија, Бургундска, Портокалова, Вар и други.Зип 5пц Сет Момче Дете Формална Бургундија Елек Машна Морнарица Каки Сива Шорцеви ШАПКА С-4Т.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата