.

.

Карго Панталони Жени За Жени Обични Широки Еластични Појаси За Влечење Широки Панталони За Потење Со Џебови Улична Облека

Карго Панталони Жени За Жени Обични Широки Еластични Појаси За Влечење Широки Панталони За Потење Со Џебови Улична Облека

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА. 24 часовен одговор на линија. Qsless-слободен враќа . НЕКОЈ ПРАША . П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. П : Како да ја изберете големината?. О : ние сме азиски големини, ви предлагаме да купите поголема големина. Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. ✿. Ви БЛАГОДАРИМЕ ШТО ЈА ИЗБРАВТЕ МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР Материјал За КУПУВАЊЕ : Овие Панталони Се Изработени од Полиестер и Спандекс, Висококвалитетен Материјал, Опуштен и Удобен за Носење. Ткаенина погодна за кожата Со Потресен Стил, Совршена е за Совпаѓање со Разни Врвови. Карактеристики : Овие Шорцеви Се Одликуваат Со Висок еластичен Појас За Растегливо Вклопување, Прилагодлив Струк На Врвка, Плус Големина Панталони За Шорцеви на Плажа, Секојдневен Краток Стил, Лабав и Удобен, Моден и Стилски Дизајн. Појавување : Совршено Со Сите Удобни Секојдневни Врвови, Маици, Врвови Од Камизола, Врвови на Резервоари и Многу Повеќе. Вие Сте Слободни Да Креирате Секојдневен Стил, Ретро Стил, Дневен Стил Што го Сакате. ако Сте На Отворено, Можете Да Го Усогласите И со Очила за Сонце, Високи Потпетици или Сандали, Капа За Сонце, Торба за Рамо и Други Додатоци за да Бидете Посовршени. Повод : Погоден За Секоја Пригода, Како Што Се Дневна, Шопинг, Секојдневно Секојдневно Носење, Излегување, Ноќно Излегување, Патување, Запознавање, Работа, Канцеларија, Клуб И Така Натаму. Памучните Шорцеви Со Висок Струк Визуелно Покажуваат Витки Нозе и Обликуваат Шармантна Фигура!. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да ја купите. Доколку не сте задоволни со овој производ или имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Се надевам дека ќе бидете задоволни со нашата услуга.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата