.

.

За Јагуар Ф Пејс 2017 - Кварцит Металик ЏБЦ База & Јасно

За Јагуар Ф Пејс 2017 - Кварцит Металик ЏБЦ База & Јасно

Оценки на купувачот:

DEN 2105.60
Од стоката
Во магацинот

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Содржи еден 12 мл. конзерва со основен слој уретанска боја измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, основна боја на палтото бара врвен слој/проѕирен слој. Боја моите автоматски 1к и 2к проѕирни палта се ОТПОРНИ НА УВ. • Одлична боја За Основно Палто и Проѕирно Палто во аеросолни лименки со спреј од 12 мл ЕЗ. • Испрскајте ја бојата на тест картичката за да видите како се совпаѓа бојата пред да аплицирате за вашето возило. • Вклучени упатства За Јагуар. Ф Пејс. 2017;2018. JBC2162. Кварцит Металик. Еден Аеросолкански Базен Слој од 12 мл. Еден Аеросол од 400 мл (13,5 мл) Може Да Го Исчисти Палтото. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата