.

.

Бимба Светло Лаванда Син Симбол Шарени Геометриски Број & Ноќна Тоалета Без Ракави За Жени Памучна Печатена Ноќна Облека Дамска Облека За Спиење Голема

Бимба Светло Лаванда Син Симбол Шарени Геометриски Број & Ноќна Тоалета Без Ракави За Жени Памучна Печатена Ноќна Облека Дамска

Оценки на купувачот:

DEN 623.84
Од стоката
Во магацинот

Најновата колекција на ноќница на бимба го вклучува овој симпатичен ноќен фустан.Оваа ноќница е изработена од памучна ткаенина со предно копче, што ја прави погодна и за доилки. Ноќницата е со должина на средината на телето и без ракави со печатена шема. Неговото лабаво вклопување го прави супер удобен за носење во кревет или додека лежите во куќата, што го прави совршен за летни ноќи.Материјал : Должина На Памучен Фустан : 48 Инчи (Прибл) Висина На Моделот : 176 Cm Care : Машинско Перење Само Суво на ниско НИВО НЕ БЕЛИЛО ИНФОРМАЦИИ : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да го направите купувањето. Ако вашата големина е помеѓу две големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина. ➊ Големина XS : Биста - 33 Инчи; Должина-47 Инчи ➋ Големина S : Биста - 35 Инчи; Должина-47 Инчи ➌ Големина M : Биста - 37.5 Инчи; Должина-48 Inches➍ Големина L : Биста - 39.5 Инчи; Должина-48 Инчи ➎ Големина XL : Биста - 42 Инчи; Должина-49 Инчи ➏ Големина 2 XL : Биста - 44.5 Инчи; Должина-49 Инчи ➐ Големина 3 XL : Биста - 47 Инчи; Должина-50 Инчи Bimba е најновата колекција на nightgown вклучува оваа симпатична вечер фустан. Оваа ноќница е изработена од памучна ткаенина со предно копче, што ја прави погодна и за доилки. Ноќницата е со должина на средината на телето и без ракави со печатена шема. Материјал : Памук. Продажба За : 1 Ноќна Облека. Должина На Фустанот : 48 Инчи (Прибл) Висина На Моделот : 176 См. Нега на ткаенина : Машинско Перење Само Суво на ниско Ниво Не избелувајте.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата