.

.

Два Костими За Капење За Жени Костими За Капење Со Преден Јазол Со Врат Костими За Капење Со Висок Струк Леопард Печатени Предмети За Продажба На Костими За Капење ?

Два Костими За Капење За Жени Костими За Капење Со Преден Јазол Со Врат Костими За Капење Со Висок Струк Леопард Печатени Предмети

Оценки на купувачот:

DEN 271.84
Од стоката
Во магацинот

Костими За Капење За Жени Костими За Капење Цветен Принт Бикини Контрола На Стомакот Костими За Пливањекарактеристики : 1.Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот ја прави кожата многу кул во топло време.2.Долгиот врв на резервоарот за торзо со отстранливиот градник може да обезбеди поголема поддршка и да ја подобри вашата форма. Тогаш симпатичниот јазол напред, широки и еластични ремени, ве прави помал притисок и поудобно да ја прилагодите големината. 3.Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве одржува безбедни, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да направи да изгледате потенок.4.Овие гроздобер костими за капење можат да одговараат на повеќето прилики одлично, плажа, базен партија, топла пролет бања или било која друга вода прилики.5.Повеќе големини за да изберете од.Ве молиме изберете ја соодветната големина според деталниот водич за мерење на големината. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме во секое време! Сезона : Лето : Женски Стил : Материјал За Плажа : Најлон, Тип На Спандекспатерн : Должина На Цврста Облека : Редовно што добивате : Костим ЗА капење WXLWZYWL Дами Дозвола, дозвола за продажба на костими за капење жени контрола на стомакот костим за капење за жени бикини комплети за жени. Материјал : Висококвалитетен Полиестер, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.Направени од водоотпорен материјал, мазно и меко чувство. Повод : костими за капење за жени со евтина покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Големина : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред нарачката. Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Услугата за клиенти е онлајн 24 часа, ако имате какви било прашања во врска со производот, со задоволство ќе ви помогнеме да го решите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата