.

.

Чаолеи Домашно Складирање Текстил Торби За Намирници Тешки Еднократно Преклопливи Намирници Торбичка Пренослива И Преклопна Торба За Купување За Организирање Сп

Чаолеи Домашно Складирање Текстил Торби За Намирници Тешки Еднократно Преклопливи Намирници Торбичка Пренослива И Преклопна

Оценки на купувачот:

DEN 591.84
Од стоката
Во магацинот

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде. Нашата стока е внимателно проверена, а квалитетот на стоката е загарантиран. Можете да бидете сигурни дека ќе изберете. Ако имате какви било прашања во врска со стоката, слободно контактирајте не и ние ќе ви го дадеме најдоброто искуство за купување. Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-2см.Расклопете ја вреќата за производи за повеќекратна употреба и ќе откриете дека има доволно простор за складирање месо, зеленчук, овошје, грицки, пијалоци и многу personal предмети таквите лаптопи и книгикесата за повеќекратна употреба има висока густина на материјалот, така што не мора да се грижите за течности за храна што минуваат низ торбата за да ја навлажнете облеката или багажникот на автомобилот. Откако ќе користите вреќи за пазарење долго време, само ставете ги во машината за перење и измијте ги, а потоа преклопените кеси може повторно да се користат додека .Материјал : Полиестер Забелешка : Поради разликите помеѓу мониторите, сликата може да не ги одразува вистинските бои на предметот. Благодарам!Може да се користи не торба за кујнски материјали, туку и платнена торба за купување, платнена торба за купување, торба за повеќекратна употреба со рачка и торба.Можете да ја преклопите торбата за купување намирници по желба, само користете ја нејзината еластична лента за да ја прицврстите, а потоа фрлете ја во џеб, чанта или ранец додека пазарувате. Во споредба со процесот на преклопување што треба да се преклопи, а потоа да се стави во мала торба, тоа прави многу проблеми во процесот на преклопување. боја : Повеќебојни 1 ПАРЧИЊА Преклопливи торби за пазарење големина : 38х10х40само преклопете го во мала форма и можете да го врзете со еластични ленти. Поради Рачно Мерење, Дозволете Отстапување на Мерењето од 1-2см. Само Преклопете Ја Во Мала Форма И Можете Да Ја Врзете Со Еластични Ленти. Расклопете Ја Торбата За Производи За Повеќекратна Употреба И Ќе Откриете Дека Има Доволно Простор За Складирање Месо, Зеленчук, Овошје, Закуски, Пијалоци И Многу Personal Предмети Како Лаптопи И Книги. Може Да Се Користи Не Торба За Кујнски Материјали, Туку И Платнена Торба За Купување, Платнена Торба За Купување, Торба За Повеќекратна Употреба Со Рачка И Торба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата