.

.

Ѕиркаат Пети Бизнис Обични Чевли Висока Пета Тенка Црна

Ѕиркаат Пети Бизнис Обични Чевли Висока Пета Тенка Црна

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Женски Чевли Мода Еднобојни Минималистички Сјај Стадо Тенок Бенд Секси Темперамент Високи Потпетици Сандали Женски Чевли Мода Еднобојни Минималистички Сјај Стадо Тенок Бенд Секси Темперамент Високи Потпетици Сандали Опис изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на Мека рака, нема никаква штета За Вас прекрасен и Шармантен дизајн на располагање,Ве прави повеќе моден Пол : женски чевли горен материјал : Стадо,стп единствен материјал : Гумен Моден Елемент : Стил На Цврста Боја : Секојдневен, МОДНА ЗАБЕЛЕШКА : Големината ознаката На Чевлите Е Број На Кинеска Големина. Забелешка : Должина На Влошката=Должина на Стапалото+0,8 См М, Значи Стандардна Ширина ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. Поради поставката за светлина или дисплеј,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Висина на петицата : 6СМ/2.4 инчен пакет содржина : 1 пар чевли. Должина на стапалото : 22,5 см/8,86" ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 5 Стапки Должина : 23 см/9,06" ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3,5 САД : 5,5 Стапки Должина : 23,5 см/9,25" ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6 Стапки Должина : 24 см/9,45" ЕУ : 37,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 САД : 6,5 Стапки Должина : 24,5 см/9.65" еу : 38 велика британија : 5 сад : 7 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9.84" еу : 39 велика британија : 5.5 сад : 7.5 НОГА ДОЛЖИНА : 25.5 см/10.04" еу : 40 велика британија : 6 сад : 8. Ако најдете какви било проблеми со квалитетот со нашите производи, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро, ние ќе користиме бесплатни замени, враќања, попусти итн. за да добиете задоволително решение.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата