.

.

3д Шема На Половината Перваз Ѕид Трим Линија Налепници Декорација Самолепливи Ѕид Работ Водоотпорна Лента За Дома Ново-Бело

3д Шема На Половината Перваз Ѕид Трим Линија Налепници Декорација Самолепливи Ѕид Работ Водоотпорна Лента За Дома Ново-Бело

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Со Сјае Од Пазарот На Џојбај.Карактеристики : 1. Облогите на первазот се направени од Висококвалитетна ЈП пена, мека, висока еластичност, против судир и издржлива, помагаат украсувањето на вашиот дом да биде потопло.2. Повеќенаменски Налепници За Ѕид На Перваз : овие облоги за обликување може да се користат ЗА украсување на ѕид, рамка на вратата, врата, скали, тв позадина, ѕидни ормари, мурал, сликање масло на ѕид, таван, прозорец и друга декорација на домот.3. Тој е многу стилски и модерен, водоотпорен и практичен и издржлив.4. Не е погоден за валкани или груби површини, не користете на прашина, дупки или други груби површини. 5. Мека и еластична, силна адхезија, лесна за инсталирање и отстранување. Едноставно се олупите и лепите, нема потреба од дупчење, нема остатоци и оштетувања.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата