.

.

Музичар Гитара Пикап Мост Хумбакер Тремоло Тензија Круг Извори

Музичар Гитара Пикап Мост Хумбакер Тремоло Тензија Круг Извори

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Хороли Од пазарот На Џојбај.Описr. r. ова е пакет од 50 парчиња пикап пружини за гитара кои се изработени од врвен метален материјал за издржлива и долготрајна употреба. Поголем дизајн на големина на кула за поудобна употреба. Одлично е за пикап на гитара или прилагодување на висината на хумбакер.R. r. Функцијаr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Метал.р. - Големина : околу 0,7 х 0,5 х 1,2 см.р. - ова е пакет од 50 парчиња пикап пружини за гитара.р. - Изработен од метал за издржлива и долготрајна употреба.р. - Се Користи за пикап на гитара или прилагодување на висината на хумбакер . р. - поголема големина на кулата, што се користи за пикап на хумбакер. Ова е пакет од 50 парчиња пикап пружини за гитара. / Изработен од метал за издржлива и долготрајна употреба | |Се користи за пикап на гитара или прилагодување на висината на хумбакер. |Поголема големина на кулата, што се користи за пикап на хумбакер.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата