.

.

Паметен Часовник, Бравура Мода Секојдневен Додатоци Мали Исклучителни Маргаритка Нараквица Часовник Во Собата

Паметен Часовник, Бравура Мода Секојдневен Додатоци Мали Исклучителни Маргаритка Нараквица Часовник Во Собата

Оценки на купувачот:

DEN 1104.00
Од стоката
Во магацинот

     Гледајте : . Дијаметар на куќиштето : 20мм. дебелина На Бирање : 9мм. Ремен . Должина : 210мм (вклучувајќи случај). Ремен Материјал : СТП. Главен Материјал : легура. Нараквица : Големина : 21см (синџир за одложување). Квалитет на нараквица : 10,3 гр. Материјал : Легура. Вклучен Пакет : . 1x часовник. 1xbracelet (премиум услуга) : 24 часа онлајн брз одговор. Слободно контактирајте ме ако имате какви било прашања, стандардна испорака : 7-12 дена, брза испорака 3-5 дена( повисока цена), ви благодариме што дојдовте, имајте убав ден! среќен шопинг. часовници за мажи машки часовници часовници за жени паметен часовник машки рачен часовник паметни часовници за мажи паметни часовници за жени дами часовници водоотпорни часовници за мажи фитнес часовник спортски часовник дигитален часовник женски рачен часовник црн часовник дигитален часовник мажи. релојес пара хомбре релојес пара хомбре релојес пара муер релој интелигенте релојес де пулсера пара хомбре релојес интелигентес пара хомбре релојес интелигентес пара мујер релојес пара мујер релојес непропустливи пара хомбре релој де фитнес релој депортиво релој дигитален релој де пулсера пара мујер релој негро релој дигитален пара хомбре.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата