.

.

Ворнер Женски Облак Жица-Слободен Маица Градник Стил-1269

Ворнер Женски Облак Жица-Слободен Маица Градник Стил-1269

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Утешете се на нови височини со Облакот На Ворнер 9 Градник За Маици Без Жица. Супер меката ткаенина се чувствува неверојатно мазна наспроти кожата, додека лесните контурни чаши обезбедуваат обликување и поддршка. Карактеристики предни прилагодливи ремени за дополнителна погодност. Неверојатно удобен Градник За Маици без Жица. Беспрекорните чаши обложени со пена нудат умерено покривање. Прилагодете го вклопувањето со предни прилагодливи ремени за истегнување. 3 колона, 2 ред кука се зголемува со големина. Путер мек, растеглив микрофибер.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата