.

.

Ротосв Женски Куќа Чевли Топло Наредени Кадифен Влечки Се Лизга На Нејасни Влечки Обични Рамни Сабо Дома Не-лизгачки Станови Темно Кафеава 5

Ротосв Женски Куќа Чевли Топло Наредени Кадифен Влечки Се Лизга На Нејасни Влечки Обични Рамни Сабо Дома Не-лизгачки Станови

Оценки на купувачот:

DEN 207.84
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Нејасни Влечки, Внатрешни Влечки, Зимски Влечки, Домашни Влечки, Домашни Чевли, Нејасни Слајдови, Сабо, Тип На Шема На Мазги : Еднобојна : Бела, црна, кафеава, црвена (По Избор)Големина : САД 4.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата