.

.

Ајомет Машки Маици Графички Апстрактно Дигитално Печатење Маица Со Кружен Врат Врв Со Долги Ракави

Ајомет Машки Маици Графички Апстрактно Дигитално Печатење Маица Со Кружен Врат Врв Со Долги Ракави

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Менс Маици Графички Апстрактни Дигитални Печатење Круг Вратот Маица Долг Ракав Врвот. Сезона : umn И Зима. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и партија. Стил : Мода и секојдневен. Материјал : Полиестер, Спандекс. Тип На Шема : Печатени. Должина на ракавот : Долго. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : врв со долг ракав ОД 1 ПАРЧЕ. Материјал : висококвалитетна ткаенина,мека,удобна,дише, топла, еластична и лесна. Карактеристики : врат На Екипажот,цврста боја, долг ракав,редовно Вклопување, класично,основно,едноставно,разноврсно, модно и секојдневно. Повод : Погоден За секојдневен, тренинг, бизнис,атлетски,забава,секојдневно носење ,јога,лежење,трчање,џогирање, вежбање, одење и многу повеќе. Нега на облека : машина за перење. Предлог за големина : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата пред да нарачате за да обезбедите точно поставување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата