.

.

Машки Мичел И Нес Кевин Гарнет Црна Сива Минесота Тимбервулфс Сублимиран Играч Резервоарот Врвот

Машки Мичел И Нес Кевин Гарнет Црна Сива Минесота Тимбервулфс Сублимиран Играч Резервоарот Врвот

Оценки на купувачот:

DEN 1359.84
Од стоката
Во магацинот

Додадете еден од најдобрите играчи во историјата На Минесота Тимбервулфс во вашиот плакар со овој сублимиран тенк на Играчот кевин Гарнет од мичел И нес. Графиката што го прикажува во акција е одлична за да ги известите сите за еден од вашите омилени играчи. Мрежестата ткаенина ви помага да го претставите Кевин Гарнет додека останувате ладни и удобни. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машина за перење, линија сува. Официјално лиценциран. Увезени. Без ракави. Мрежеста ткаенина. Ткаени џок таг. Марка : Мичел & Нес. Материјал : 100% Полиестер. Сублимирана графика. Вратот на екипажот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата