.

.

Дадарија Комбинезони За Жени Облечени Женски Комбинезони Со Долги Ракави Етнички Стил Печатени Ладни Рамо Суспендер Ками Панталони Комбинезон Пинк С, Жени

Дадарија Комбинезони За Жени Облечени Женски Комбинезони Со Долги Ракави Етнички Стил Печатени Ладни Рамо Суспендер Ками Панталони

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

☛Женски Комбинезони Етнички Стил Печатени Ладно Рамо Суспендер Ками Панталони Комбинезон Завршува . ━━━━━━━━━━ Добредојдовте Во Дадарија ━━━━━━━━━━. Е-маил : . Премиум материјал : овој секојдневен комбинезон за жени е изработен од висококвалитетна и мека памучна ткаенина, комбинезон со добра отпорност на брчки и високо еластично закрепнување, пријателски за кожата и удобен за носење.Дизајн на личност : Женски комбинезони, ромпери обезбедете ја најблиската и најбрзата локација на складиштето за вашиот пакет за враќање. Вовед Во услугата Се Фокусира На тестирање И развој на женски фустани, блузи, палта, јакни, кошули, костими за капење, бикини, долна облека, бебешки кукли, пижами, долна облека, комплети за пижами и друга облека. ●Топли Совети € Поради преклопување И транспорт, домашно носење костум можеби се очигледни брчки. По обработката, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. ●Дадарија● Кај Жената Во себе ние сме експерти за удобност со плус големина и тоа го правиме повеќе од 34731 година. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата