.

.

Пренослив Фрижидер, Компактна Структура 45w 220v 6L Автомобил Фрижидер За Кампување Велика Британија Приклучок

Пренослив Фрижидер, Компактна Структура 45w 220v 6L Автомобил Фрижидер За Кампување Велика Британија Приклучок

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Пренослив Фрижидер, Компактна Структура 45w 220v 6 L Автомобил Фрижидер За Кампување Велика БРИТАНИЈА Приклучоци Спецификација : Тип На Ставка : 6 L Автомобил Фрижидер Материјал : Пластика Волумен : 6 LMaximum Температура На Греење : 65 Степени Целзиусови Минимална Температура На Ладење : 2 Степени Целзиусови Моќност : 42 WLength : Прибл. 17см / 6,7 воголемината Се Мери Рачно, Постои Одредена Грешка : Прибл. 23см / 9.1висина : Прибл. 24см / 9.4 Во Пакетот Листа : 1 х 6Л Автомобил Фрижидер1 х Упатство За Употреба2 х Кабел1 х Решетка Забелешка : големината се мери рачно, постои одредена грешка. Силна Практичност : Мал фрижидер може да се користи за чување козметика, производи за нега на кожата, ручеци, пијалоци и шишиња итн. Совршен е за секојдневна употреба. Компактна Структура : Преносливиот фрижидер има компактна структура, нежна форма на лак, мала и не зафаќа многу простор, лесен и лесен за ставање. Заштеда на простор : Фрижидерот За Шминка За Убавина е мал по големина и голем во употреба, заштедува простор, не зазема премногу простор и е лесен за носење и употреба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата