.

.

Wrangler Boys Perfection Slim Straight Jeans големини со 4-16

Wrangler Boys Perfection Slim Straight Jeans големини со 4-16

Оценки на купувачот:

DEN 255.68
Од стоката
Во магацинот

Перформанси на Wrangler Boys Slim Straight Jean Slim Straight Fight Adject to Fit Voistband Tech Side Pocket Recok Ream Belt јамки 4 Way Flex Flex Fabric за додадена комфорна големина 4 - 7 : Snap копче со затворање на патент 8 - 16 : Копче и затворање на патент за затворање на Wrangler Performance Performanc (Мали момчиња и големи момчиња) Вранглер. Тенок директно вклопување. Прилагодете се да одговараат на половината. Флекс ткаенина од 4 пат за дополнителна удобност.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата