.

.

Дизајн на „Половина месечини во тоновите на Земјата Апстрактна геометриска уметност“ модерна печатење на wallидови од платно

Дизајн на „Половина месечини во тоновите на Земјата Апстрактна геометриска уметност“ модерна печатење на wallидови од платно

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа портокалова модерна и современа wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Модерни и современи модерни средни век. - Предмет : геометриски, апстрактни. - Боја : портокалова ,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата