.

.

Бела Вита Италија Деб-Италија ласерски исецка од клин-сандали

Бела Вита Италија Деб-Италија ласерски исецка од клин-сандали

Оценки на купувачот:

DEN 324.00
Од стоката
Во магацинот

Ние сакаме добри геометриски детали за пролет/лето и според наше мислење, оној на Deb-Italy е токму тоа. Меката кожа Nappa, прилагодливата лента за прицврстување, висината на клин и влошената влошка го прават ова направено во Италија Сандал Супер удобно, покрај тоа што е забавно додавање на вашата летна гардероба. Исто така, оставете ги тие тешки клинови дома и посегнете се на Deb-Italy бидејќи конструкцијата со мала тежина го прави тотално спакуван. 3 "клин -пета. На трендот ласерски исецка на горниот дел. Единица инспирирана од дрво. Дарежливо подножје. Направено во Италија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата