.

.

Да4all Силиконски нараквици отпорни на топлина - за готвење, печење и скара

Да4all Силиконски нараквици отпорни на топлина - за готвење, печење и скара

Оценки на купувачот:

DEN 353.12
Од стоката
Во магацинот

Ако барате висококвалитетен пар нараквици за готвење, погледнете не подалеку од да4all Силиконски нараквици отпорни на топлина! За готвење, печење или скара, ракавиците ви помагаат да ги постигнете задачите за готвење со екстремна леснотија, можете да ги измиете со сапун или едноставно да ги фрлите во вашата машина за миење садови за да ги исчистите, тогаш микробрановата за да ги исушите предупредување : • Овие не се постојана заштита од оган или Топлина • Овој производ не е погоден за заштита од топли течности или топол гас • Не користете ако кујнските нараквици се влажни • Секогаш чувајте ги нараквиците чисти. Изградбата на нечистотија може да влијае на гаранцијата за перформанси на нараквиците 1-годишна гаранција и враќање од 30 дена (Контактирајте го продавачот за повеќе детали).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата