.

.

Premium George Машка премиум удобност се протега рамен предни панталони за фустани

Premium George Машка премиум удобност се протега рамен предни панталони за фустани

Оценки на купувачот:

DEN 367.68
Од стоката
Во магацинот

На секој рафиниран господин му е потребен шарен фустан во неговиот асортиман. Проверете ги панталоните за фустани за фустани за комфор на премија Georgeорџ Менс. Достапно во јаглен и сина 4-насочна ткаенина од флексија на истегнување, оваа пантолона фустана во модерно вклопување ќе го задржи да изгледа остар од канцеларијата до забавата после. Со проширување на половината за цел ден удобност, запомнете да машината миење ладно за да го задржите остри. Материјал : 74% полиестер/21% вискоза/4% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. Одговара : Современо вклопување. Затворање : Поштенски мува со затворање на кука-флекс. Ockебови : 2 предни џебови наклон, 2 џебови за заварување со затворање на копчињата. Карактеристики : Флекс 4-насочен дел; еластична лента за половината за дополнителна удобност; јамки на ременот; Отпорен на брчки. Houndstooth рамни предни панталони од Georgeорџ.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата