.

.

Anесика Карлајл Златна мрежа од златната мрежа Аналогна часовник со кафеава желка за нараквици за нараквици за нараквици за смола

Anесика Карлајл Златна мрежа од златната мрежа Аналогна часовник со кафеава желка за нараквици за нараквици за нараквици за

Оценки на купувачот:

DEN 1264.00
Од стоката
Во магацинот

Уживајте во класичното чувство на аналоген дисплеј со тркалезно бирање што работи на движење на кварц, што ги прави нашите часовници многу точни и издржливи. Овој елегантен часовник вклучува издржливост во луксуз за да се произведе неспоредлив додаток за чување на време. Движење - Аналог. Случај - круг, златен тон метал, 37мм. Каиш - метална лента со златен тон со преклопување на затворањето. Приближна прилагодлива должина на лентата - 7,5 ". ДИАЛ - кафеава, аналогна. Затворање : распоредување. Неограничен од сезоната. Лесно за носење, ова шик комбо ќе додаде суптилна доза на треперење на вашите вечерни фустани или дури и од вашето официјално носење. Водени од доверба, чесност и авантура, посветеноста на дизајнот и квалитетот се рефлектира во нејзините секојдневни најважни. Тоа е најважниот. ги опфаќа индексните маркери во прилог на часот, минута и втор часовник, круна на влечење. Останете светло навреме со нашите ситно изработени часовници во живописни бои.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата