.

.

Викторија К. женски малку пуши стан

Викторија К. женски малку пуши стан

Оценки на купувачот:

DEN 350.40
Од стоката
Во магацинот

Пар на Викторија К, Слиптон станови во модерен врежан дизајниран материјал слоевит над тексас и златна тока од предната страна, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Обични чевли.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата