.

.

килим на рустикална област на нулом, 6 '7 9, сина

килим на рустикална област на нулом, 6 '7 9, сина

Оценки на купувачот:

DEN 2224.96
Од стоката
Во магацинот

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим, се создаде Нулум за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста, традиционалниот килим Еси Рустика.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата