.

.

1 6CT TDW Diamond 10K жолто злато бесконечност срцев ѓердан

1 6CT TDW Diamond 10K жолто злато бесконечност срцев ѓердан

Оценки на купувачот:

DEN 3199.84
Од стоката
Во магацинот

Изработено во злато од 10к, овој прекрасен приврзок за бесконечност покажува рамка во форма на бесконечност, изработена со тркалезни дијаманти. Надуеното срце завршено до полиран сјај се наоѓа во рамките на бесконечноста, давајќи му романтичен допир. Овој приврзок се суспендира по синџирот на јаже и се обезбедува со пролетен прстен. Империјал 1/6 CT TDW Diamond 10 K жолто злато бесконечно срце.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата