.

.

Добредојдовте, starвездена фраза со знак на крајбрежната графичка уметност галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Добредојдовте, starвездена фраза со знак на крајбрежната графичка уметност галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 10 x 1,5 x 24 Голем : 13 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 17 x 1,5 x 40 преголеми : 20 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа рачно исечете го и истегнете секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висини . уметнички дела се однесуваат на : Seashell, Sea Life, Animal, Без'рбетници, мида, мида Рустикални, школки, наутички. Дизајн од Ени Лапоинт. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Добредојдовте.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата