.

.

Чудо од златна симбол со 3 парчиња облека-0- месеци

Чудо од златна симбол со 3 парчиња облека-0- месеци

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Вашата мала амазонска принцеза ќе изгледа дополнително херојско во оваа официјално лиценцирана облека за злато на Wonder Woman 3-парчиња. Направено од удобна мешавина од памук и полиестер, оваа симпатична облека за деца на чудо од жена доаѓа со златен симбол за новороденчиња, сини панталони со сини starвезди и симпатична сина лак. Чудо од злато злато симбол 3-парчиња облека-0-3 месеци.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата