.

.

Гулаб мажи + грижа ренораско миење на телото Мандарински + Маитаке, Оз

Гулаб мажи + грижа ренораско миење на телото Мандарински + Маитаке, Оз

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Трансформирајте ја кожата со секој туш во грижлива рутина за вашата кожа, со гулаб мажи+грижа за мерење на телото што обезбедува супериорна навлажнување, нежно ја чисти и ја храни кожата. Ова миење на телото на гулаб+мажи е формулирано со растителни состојки, витамини и хранливи материи за поздрава и посилна кожа. Нанесена со нашиот витамин и минерален комплекс за да ја врати влагата и да го зајакне здравјето на кожата. Нашето навлажнувачки каросерија без парабен и сулфат, се прави со растителни навлажнувачи за да се трансформира дури и најсушната кожа во само еден туш. Исцедете дарежлива количина на миење на телото на гулабот во дланките. Масирајте го миењето на хидрирачкото тело на вашата кожа, земајќи еден момент да уживате во богатиот латер пред да се исплакнете. Ова миење на телото без сулфат е сертифицирано без суровост од ПЕТА, Веган и е направено во 100% рециклирани пластични шишиња, така што може да се чувствувате добро за префрлување на гулаб. Висококвалитетни состојки : Ова гулаб мажи+грижа за грижа на телото е направено со мандарински и maitake за да ги преиспита вашите сетила и супериорната хидратација на кожата. Витамин и минерален комплекс : Ова миење на телото е нанесено со витамини и минерали за да се врати влагата и да се зајакне здравјето на кожата. Чистачи засновани на растенија : Ова гулаб мажи+грижа за нега на телото е формулирано со растителни состојки и хранливи материи за поздрава и посилна кожа. #1 Препорачано Дерматологот : Нашето навлажливо миење на телото е без парабен и без сулфат, направено со растителни навлажнувачи за да се трансформира дури и најсушната кожа во само еден туш. Формулирано со Maitake : Ова миење на телото е формулирано со Maitake, кој содржи витамин Б3, антиоксиданти и аминокиселини. Размислено направено : ова негување на телото за миење на телото е сертифицирано без суровост од ПЕТА, Веган и е направено во 100% рециклирани пластични шишиња, така што може да се чувствувате добро за префрлување на гулаб. Гулаб мажи+грижа. 18 мл.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата