.

.

Се прашуваат девојки на нација цветни еднорози затворени влечки од грб

Се прашуваат девојки на нација цветни еднорози затворени влечки од грб

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Нејзините соништа на еднорог оживуваат над спиењето со девојчињата на чудо на нација, цветни папучи со еднорог со меки карактеристики што прават забавен додаток на тие денови за време на прекин! Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Лизгачки стајлинг. Дизајн на еднорог. Цветни апликации. 3Д сребрен рог. Мека и кадифен. Пена перниче. Внатрешна и надворешна употреба. 100% полиестер. Избришете чиста. Увезени. Цветни папучи на еднорог за девојчиња од Wonder Nation.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата